Zavřít reklamu

Očekává se, že Samsung během příští akce Galaxy Unpacked představí řadu nových zařízení, konkrétně skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, tabletovou řadu Galaxy Tab S9 a hodinkovou řadu Galaxy Watch6. Dosud se mělo za to, že kromě těchto zařízení uvede na scénu i sluchátka Galaxy Buds3, podle nejnovějšího úniku tomu tak ale zřejmě nebude. Místo nich by však korejský obr mohl představit příští generaci chytrého lokátoru Galaxy SmartTag.

Web MySmartPrice objevil v databázi organizace Bluetooth SIG chytrý lokátor Galaxy SmartTag2 (EI-T5600). Z certifikačních dokumentů vyplývá, že zařízení bude mít novější verzi Bluetooth (5.3; první generace lokátoru používá verzi 5.1). Bude tak mít stabilnější připojení a lepší výdrž baterie.

Bluetooth ve verzi 5.3 disponuje různými funkcemi pro zlepšení energetické efektivity, stability i zabezpečení. Zařízení využívající Bluetooth 5.3 mohou rychleji přepínat mezi stavy vysokého a nízkého výkonu, což znamená, že když se zařízení aktivně nepoužívá, spotřebovává méně energie.

Galaxy SmartTag je již velmi dobrým nástrojem pro sledování polohy a jeho nástupce tak podle všeho bude ještě lepší. My bychom u něj rádi viděli i jiná vylepšení, například vyšší hlasitost vyzvánění nebo lepší certifikaci odolnosti proti prachu a vodě.

Dnes nejčtenější

.