Zavřít reklamu

Samsung včera na akci Galaxy Unpacked představil mimo jiné nové chytré hodinky Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic. Jen krátce poté se na jeho domácím webu objevila „golfová“ edice druhého zmíněného modelu.

Samsung na svém domácím e-shopu začal nabízet Galaxy Watch6 Classic Golf Edition. Tu mimochodem dostal loni i model Galaxy Watch5 Pro. „Golfová“ varianta má zeleně lemovanou otočnou lunetu a zelené zvýrazňující zbarvení pod vypínacím tlačítkem, zatímco pouzdro je vyvedené ve stříbrné barvě. Nabízet se bude se dvěma různými pásky – zeleným silikonovým a černým se zeleným prošíváním.

Na hodinkách je předinstalovaná aplikace Smart Caddy a zákazníci v nich také najdou tematické ciferníky. Vše ostatní je stejné jako u běžné verze, včetně velikosti, baterie, displeje a materiálu.

Cena Galaxy Watch6 Classic Golf Edition činí 559 000 wonů (zhruba 9 500 Kč). V tuto chvíli není jasné, jestli edice bude dostupná i na jiných trzích, pokud však ano, s největší pravděpodobností se nedostane do Česka.

  • Nové Galaxy Watch6 a Watch6 Classic předobjednáte u Mobil Pohotovosti vůbec nejvýhodněji, a to díky výkupnímu bonusu až 3 000 Kč a splátek bez navýšení, které můžete využít dokonce, i pokud budete měnit staré smartwatch právě za novinku od Samsungu. Právě díky tomu vás nové Galaxy Watch6 (Classic) vyjdou doslova jen na pár stovek měsíčně. Více na mp.cz/samsung-novinky.

Dnes nejčtenější

.