Zavřít reklamu

Samsung včera na své akci Galaxy Unpacked v Jižní Koreji představil nové skládací smartphony, tablety a chytré hodinky a lze očekávat, že do konce roku odhalí několik dalších zařízení. Jedním z nich bude příští „budgetová vlajka“ Galaxy S23 FE. Korejský obr nyní potvrdil, že telefon bude uveden na scénu velmi brzy.

Viceprezident pro mobilní zařízení jihoafrické pobočky Samsungu Justin Hume pro web Android Authority uvedl, že ohledně Galaxy S23 FE se „chystá oznámení“, a dodal, že se tak stane „co nevidět“. Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že Samsung telefon představí v srpnu a podle Humeova vyjádření se zdá, že tomu tak opravdu bude.

Galaxy S23 FE bude podle neoficiálních informací disponovat AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,4 palců a obnovovací frekvencí 120 Hz, čipsety Exynos 2200 a Snapdragon 8 Gen 1 (verze s druhým zmíněným bude podle všeho dostupná pouze v USA), 8 GB operační a 128 nebo 256 GB vnitřní paměti, 50MPx hlavním fotoaparátem a baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 25W nabíjení. Z hlediska designu by měl být na první pohled prakticky nerozeznatelný od telefonu Galaxy A54 5G.

Telefony Samsungu řady Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.