Zavřít reklamu

Už nějakou dobu se v digitálním prostoru spekuluje o tom, že příští nejvyšší vlajková loď Samsungu Galaxy S24 Ultra dostane zásadní vylepšení teleobjektivu. Pravděpodobně tomu tak však nebude, neboť to nyní zpochybnil legendární leaker.

Podle leakera Ice Universe, jehož informace jsou nanejvýš spolehlivé, bude Galaxy S24 Ultra disponovat opět 3x teleobjektivem, nikoli pětinásobným, jak se spekulovalo. Kromě toho vyvrátil zvěsti, že telefon by mohl používat nový 200MPx hlavní snímač; podle něj půjde o ten samý, který používá Galaxy S23 Ultra (tedy ISOCELL HP2).

O příští Ultře toho v tuto chvíli není známo moc, podle neoficiálních zpráv bude mít až 16 GB operační paměti, významný upgrade baterie a jako ostatní modely řady Galaxy S24 by ji měl pohánět příští vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 3. Lze očekávat, že z hlediska designu se od současné Ultry nebude zásadně lišit a že bude mít i stejnou úhlopříčku displeje, tj. 6,8 palců.

Do představení řady Galaxy S24 je ještě hodně daleko, minimálně půl roku. Již ve středu Samsung uvede na scénu svá nejnovější vlajková zařízení – skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5.

Telefony řady Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.