Zavřít reklamu

Již za pár dní Samsung představí nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5. O těchto zařízeních již víme hodně, včetně jejich designu, specifikací či možných evropských cen. Nyní do éteru pronikly rendery, které je ukazují v pouzdře s kroužkem.

Dnes už legendární leaker Evan Blass sdílel rendery, které ukazují Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 v pouzdře s kroužkem, jež velmi pravděpodobně pochází z dílny Samsungu. Pouzdro bude zřejmě uvedeno na trh společně s novými skládačkami.

Verze pouzdra pro Galaxy Z Fold5 má dva barevné akcenty. Část pouzdra zapadající do vnějšího displeje je černá, zatímco druhá se zdá být průhledná. Kroužek na pouzdru je možné vytáhnout a použít jej jako stojánek či k uchopení telefonu.

Verze pouzdra pro Galaxy Z Flip5 se naopak zdá být celá čirá. Kroužek se nachází ve spodní polovině zařízení, což by pro někoho mohlo být příliš nízko pro jeho pohodlné a přirozené držení. Každopádně jej budete moci též použít jako stojánek, a to podle všeho v orientaci na šířku i výšku.

Samsung již prodává podobné pouzdro pro řadu Galaxy S23 s názvem Clear Gadget, to však má několik odlišností. U aktuální vlajkové řady korejského obra není kroužek kruhový, nýbrž oválný. Kromě toho je odnímatelný a Samsung tvrdí, že je možné jej vyměnit za další příslušenství, jako je malý stativ. Pouzdro pro Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 takovéto možnosti neukazuje.

Skládací smartphony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.