Zavřít reklamu

Do éteru pronikly rendery nového telefonu Samsungu Galaxy A25 5G. Ukazují design, který jsme letos viděli prakticky u všech smartphonů Galaxy.

Z neoficiálních renderů, které zveřejnil web Giznext, vyplývá, že Galaxy A25 5G bude mít plochý displej s kapkovitým výřezem a poměrně silnými rámečky (zejména tím spodním) a na zádech trojici od sebe oddělených fotoaparátů. Na první pohled nápadně připomíná Galaxy A34 5G, i když ten má podstatně tenčí bradu.

Na obrázcích také můžeme vidět 3,5mm jack, USB-C port, obvyklé boční tlačítko (do kterého bude podle všeho zabudována čtečka otisků prstů) a tlačítka hlasitosti. Telefon bude údajně měřit 162 x 77,5 x 8,3 mm, což znamená, že by měl být o něco větší než Galaxy S23+. Jinak by měl disponovat 6,44palcovým displejem s rozlišením FHD+ a softwarově běžet na Androidu 13.

V tuto chvíli není jasné, kdy by Galaxy A25 5G mohl být uveden na scénu, je však možné očekávat, že to bude ještě letos. Stát bude pravděpodobně méně než 200 eur (zhruba do 4 700 Kč).

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.