Zavřít reklamu

Uživatelé aktuální vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 (ne)trpělivě čekali, až jejich telefony obdrží červnovou bezpečnostní aktualizaci, jelikož se proslýchalo, že její součástí budou zásadní vylepšení fotoaparátu. Aktualizace se však opozdila a nebylo jisté, jestli ji Samsung stihne vydat ještě tento měsíc. Nyní ji korejský obr začal konečně vydávat.

Nejnovější softwarová aktualizace pro Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra nese firmwarovou verzi S91xBXXU2AWF1 a má masivní velikost kolem 2,2 GB. Jako první byla zpřístupněna v Indonésii, Malajsii, Thajsku a na Filipínách. Během několika příštích dní by se mohla dostat do dalších asijských zemí a také do Evropy.

I když Samsung nezveřejnil, co (kromě oprav bezpečnostních chyb) nový update přináší, podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem CID jde minimálně o tyto změny:

  • Do portrétního režimu aplikace fotoaparátu přibyla možnost 2x přiblížení.
  • Byl vyřešen problém s automatickým ostřením.
  • Postprocessing nočního režimu je mírně odlišný než dříve.
  • Animace a přechody v One UI jsou nyní plynulejší.
  • Drobné vylepšení haptiky.

Pokud máte Galaxy S23, S23+ nebo S23 Ultra, dostupnost nové aktualizace si můžete zkontrolovat otevřením Nastavení, klepnutím na možnost Aktualizace softwaru a poté na možnost Stáhnout a instalovat.

Řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.