Zavřít reklamu

Netflix, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video, Apple TV+, SkyShowtime – v České republice už máme poměrně bohatý výběr streamovacích platforem, mezi které můžeme řadit i voyo, iVysílání nebo Prima+. Server JustWatch pro naši republiku vytvořil žebříčky TOP 10 filmů a seriálů, které jsou ve VOD službách aktuálně nejsledovanější.

Zahrnuté období je poplatné minulému týdnu, tedy od pondělí 5. do neděle 11. června. Jasnou premiérou ne-li celého měsíce měl být Avatar: The Way od Water, od kterého se čkal jednoznačný úspěch. I když šel na Disney+ až ve středu, nedokázal dosáhnout dále jak na třetí místo. Může to mít ale jednoduché vysvětlení – mnoho z nás na něm bylo v kině, proto jsme jej již viděli a nechvátáme zrovna na to pustit si jej znovu. Vyhrál animovaný Spider-Man: Paralelní světy a to nejspíše proto, že do kin právě vstoupilo jeho pokračování s podtitulem Napříč paralelními světy.

Seriálům aktuálně vládne The Idol, kde se v hlavní roli představuje zpěvák The Weeknd a Lily-Rose Depp, tedy slavná dcera slavnějšího otce Johnnyho Deppa. Stále dobře si ale vedou i seriály Ted Lasso a Silo, které jsou z produkce nejmenší Apple TV+.

Dnes nejčtenější

.