Zavřít reklamu

Společnost JustWatch pro nás vytvořila žebříček kvality obsahu nejoblíbenějších streamovacích platforem v České republice. Vítěz může mnohé překvapit, protože i když se rozhodně nejedná o nějak velkou platformu, jasně boduje svým obsahem.

Řeč je o Apple TV+, která má podle hodnocení IMBd nejkvalitnější obsah dle hodnocení diváků napříč zajetými platformami. Jedná se o průměrné hodnocení 7,2 hvězdy. Na druhém místě skončilo HBO Max s hodnocením 6,8. Nejvyrovnanější je to mezi třetím a čtvrtým místem, tedy Disney+ a Prime Video, kde jsou hodnocení 6,76 respektive 6,75. Až 5. je s hodnocením 6,32 Netflix, což ale nemusí být nijak překvapivé.

Právě u Netflixu se totiž hodně hraje na kvantitu, a i když má hodnocení 6,32, tak je to právě vzhledem k množství pořadů poměrně velký úspěch. Připomeňme, že Apple TV+ má na svém kontě zatím jako jediná VOD služba cenu Oscar za nejlepší film, kdy jej získal snímek V rytmu srdce. Ten mimochodem obdržel ještě dvě další sošky, a to za nejlepšího herce ve vedlejší roli a nejlepší adaptovaný scénář.

Dnes nejčtenější

.