Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung minulý měsíc v rámci akce Global Accessibility Awareness Day oznámil, že pracuje na aktualizaci, která vylepší bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro, konkrétně funkci Ambient Sound. A nyní se zdá, že ji začal vydávat.

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro Galaxy Buds2 Pro v Jižní Koreji. Update nese firmwarovou verzi R510XXU0AWF3. Protokol změn se zmiňuje o několika novinkách, včetně vylepšeného posuvníku hlasitosti okolního zvuku, který se nyní skládá z pěti úrovní místo dosavadních tří. Jak Samsung řekl již v květnu, uživatelé s tímto updatem získají možnost upravovat hlasitost okolního zvuku nezávisle pro každé ucho, takže posuvníky jsou vlastně dva.

Protokol změn se také zmiňuje o novinkách v nabídce Labs. Konkrétně jde o funkci Adjust call clarity (upravit čistotu hovoru), která by měla být užitečná v hlučném prostředí, a funkce Hearing assistance dostala novou možnost Listen louder (hlasitější poslech).

I když se zdá, že nová aktualizace je v době psaní tohoto článku k dispozici pouze v Jižní Koreji, měla by se rozšířit do více zemí. Samsung minulý měsíc uvedl, že její dostupnost se může lišit trh od trhu. V tuto chvíli není známo, jestli se výše zmíněné funkce dostanou na starší modely Galaxy Buds.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.