Zavřít reklamu

Samsung chce u sluchátek Galaxy Buds2 Pro vylepšit funkci Ambient Sound. Korejský obr včera v rámci akce Global Accessibility Awareness Day oznámil své plány na jejich příští softwarovou aktualizaci a sdílel detaily o tom, jaké nové funkce mohou jejich uživatelé očekávat.

Za prvé, Samsung do funkce Ambient Sound přidá dvě další možnosti úrovně zvuku. Funkce, která zesiluje externí zvuk pomocí mikrofonů sluchátek, tak bude mít nově pět úrovní (těmi dosavadními jsou střední, vysoká a extra vysoká).

Samsung říká, říká, že vyhodnotil účinnost této funkce prostřednictvím klinické studie provedené Laboratoří pro výzkum sluchových pomůcek a stárnutí na University of Iowa. Studie prý odhalila, že Galaxy Buds2 Pro mohou výrazně zlepšit vnímání řeči u uživatelů s mírnou až středně těžkou ztrátou sluchu.

Příští aktualizace pro Galaxy Buds2 Pro kromě toho do funkce přidá další možnosti jemného doladění. Nastavení Ambient Sound konkrétně dostane posuvníky pro každé sluchátko, pomocí nichž budou uživatelé moci nezávisle zvýšit hlasitost funkce. Samsung chce příští aktualizaci pro Galaxy Buds2 Pro vydat v následujících týdnech. Dodal, že její dostupnost se může lišit podle trhu, což by mohlo znamenat, že do některých částí světa může dorazit později než do jiných.

Nová nastavení funkce Ambient Sound budou podle korejského giganta dostupná prostřednictvím menu Labs v aplikaci Galaxy Wearable. „Samsung bude i nadále pracovat na tom, aby pomohl každému uživateli zažít s jejich Galaxy Buds2 Pro ten nejlepší možný zvuk kdykoli a kdekoli,“ uvedl Han-gil Moon, vedoucí laboratoře Advanced Audio Lab v mobilní divizi Samsungu MX Business.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.