Zavřít reklamu

Samsung téměř dokončil vývoj aplikace Galaxy Enhance-X pro řadu Galaxy S22. Pokud vám to uniklo, korejský obr aplikaci na úpravu fotografií vydal minulý měsíc na řadu Galaxy S23 a tehdy uvedl, že ji chce postupně zpřístupňovat na starších telefonech Galaxy. Loňské „vlajky“ by ji však mohly dostat již velmi brzy.

Moderátor komunitního fóra Samsungu, který má na starosti aktualizace fotoaparátů Galaxy, koncem minulého týdne uvedl, že aplikace Enhance-X pro řadu Galaxy S22 je skoro hotová a že Samsung by ji na ni mohl začít vydávat za dva nebo tři týdny. Dodal, že jakmile bude konečný harmonogram vydání potvrzen, společnost o tom bude uživatele informovat.

Aplikace Galaxy Enhance-X je podobná funkci Remaster, která je zabudovaná do aplikace Galerie. Využívá umělou inteligenci k opravě nedokonalostí souvisejících s rozmazáním, šumem a ztrátou detailů, nabízí však více nástrojů a lepší kontrolu nad těmito parametry než zmíněná funkce. Lze ji také použít k úpravě charakteristik portrétu, od hladkosti pleti po barevný tón, velikost očí a linii čelisti.

Pro uživatele řady Galaxy S23 je aplikace dostupná prostřednictvím obchodu Galaxy Store. Má zhruba 84 MB a je zatím stále ve fázi beta. V tuto chvíli není jasné, jestli na řadu Galaxy S22 dorazí ještě jako betaverze, nebo již ve stabilní verzi. Známo není ani to, kdy se aplikace dočkají další starší zařízení Galaxy.

Dnes nejčtenější

.