Zavřít reklamu

Samsung vydal exkluzivně pro smartphony Galaxy novou mobilní aplikaci. Aplikaci korejský obr vyvinul ve spolupráci s organizací ONE Esports, což ukazuje „odhodlání Samsungu a jeho nadšenou podporu herní komunity“. Jak jste asi uhodli, aplikace je zaměřená na fanoušky elektronických sportů.

Před několika měsíci se Samsung a ONE Esports spojily a provedly výzkum, který zjistil, že 7 z 10 online uživatelů v jihovýchodní Asii a Oceánii jsou hráči. Nyní se korejský gigant s organizací spojil znovu, aby s její pomocí vyvinul mobilní aplikaci ONE Esports, kterou vydal v jihovýchodní Asii, přesněji řečeno v Indonésii, Malajsii, Thajsku, Singapuru, Vietnamu a na Filipínách. Aplikace nabízí agregovaný exkluzivní esportový obsah s předběžným přístupem a má přizpůsobitelné push notifikace.

Samsung uvedl, že od nynějška bude aplikace ONE Esports předinstalovaná na vybraných telefonech řad Galaxy A a Galaxy M prodávaných ve výše uvedených zemích jihovýchodní Asie. Konkrétně se zmínil o modelech Galaxy A54 5G a Galaxy A34 5G, přičemž ani jeden není skutečně výkonným herním zařízením.

Sledování esportového obsahu nicméně vysoký výkon nevyžaduje. Kromě toho, že aplikace bude předinstalovaná na zmíněných hitech střední třídy, je také distribuována prostřednictvím obchodu Google Play a kompatibilní s ostatními smartphony Galaxy.

Dnes nejčtenější

.