Zavřít reklamu

Již poměrně dlouho se ve virtuálních kuloárech spekuluje o tom, že příští hodinková řada Samsungu Galaxy Watch6, přesněji řečeno model Watch6 Classic, přinese zpátky fyzickou otočnou lunetu, která v řadě Galaxy Watch5 chyběla. Nyní do éteru pronikly její první rendery, které to potvrzují.

Leaker OnLeaks zveřejnil ve spolupráci s webem MySmartPrice 3D CAD rendery hodinek Galaxy Watch6 Classic. Obrázky ukazují hodinky v černé barvě s kovovým pouzdrem a silikonovým řemínkem s magnetickou sponou. Kruhový displej obklopuje tlustý otočný rámeček ne nepodobný tomu, který mají hodinky Galaxy Watch4 Classic.

Hodinky dále podle renderů disponují dvěma plochými tlačítky na pravé straně. Na zadní straně pak můžeme vidět senzory srdečního tepu a PPG (fotopletysmografie).

Podle dostupných úniků dostanou Galaxy Watch6 Classic do vínku barometr, analýzu složení těla, měření EKG, gyroskop, snímač srdečního tepu, GPS, NFC, funkci sledování spánku a teplotní senzor. Předchozí neoficiální zprávy také naznačují, že se budou chlubit obřím 1,47palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 470 × 470 px. Stejně jako základní model je bude údajně pohánět nový čip Exynos W980 a softwarově by měly být postaveny na nadstavbě One UI Watch 5 (vycházející ze systému Wear OS 4). Řada by měla být uvedena na scénu koncem července.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.