Zavřít reklamu

Na své letošní vývojářské konferenci, která proběhla minulý týden, Google oznámil řadu novinek včetně těch týkajících se Androidu 14. Tato verze systému už má také svou sochu.

Pokud to nevíte, Google ve své kalifornské centrále zvané Googleplex postavil sochu téměř všech verzí Androidu. Každá z nich přitom měla zcela unikátní design. Známý specialista na Android Mishaal Rahman nyní sdílel fotografii softwarového inženýra Googlu stojícího hned vedle sochy Androidu 14. I tato socha má jedinečný design, když vypadá jako astronaut z misí Apollo. Podoba sochy však podle všeho není ještě konečná.

Pokud jde o Android 14 jako takový, Google minulý týden vydal jeho druhou veřejnou betaverzi. Podle jím dříve zveřejněného harmonogramu má vydat v příštích měsících ještě dvě bety. Stabilní verze systému pak s největší pravděpodobností vypustí někdy v srpnu.

Bezprostředně poté by měl otevřít svůj beta program pro z příštího Androidu vycházející nadstavbu One UI 6.0 Samsung. Konkrétně by jej měl zpřístupnit pro tato zařízení Galaxy. Ostrou verzi nadstavby začne podle všeho vydávat v posledním kvartálu letošního roku (s ohledem na minulý rok by to mohlo být koncem října).

Dnes nejčtenější

.