Zavřít reklamu

Pořídili jste si nový smartphone s Androidem? Pokud se zároveň jedná o váš první smartphone tohoto typu, můžete možná zpočátku tápat, jaké aplikace byste si na něj vlastně měli nainstalovat. Přinášíme vám pět tipů na základní aplikace, které by na vašem novém Androidu rozhodně neměly chybět.

Google Zprávy

Na vašem smartphonu by určitě neměly chybět oficiální Zprávy od Googlu. Aplikace slouží k chatování a zasílání SMS a MMS zpráv, nabízí možnost propojení s vaším počítačem, do zpráv můžete přidávat samolepky, animované GIFy, emoji, ale třeba také videa nebo hlasové záznamy.

Stažení v App Store

Google Meet

K hlasovým a videohovorům můžete využít celou řadu různých platforem. Google Meet má spoustu výhod – umožní vám přes jednoduchý odkaz komunikovat i s těm, kteří příslušnou aplikaci nemají, funguje i v rozhraní webového prohlížeče, je bezplatná, zcela bez reklam, a navíc bezpečná.

Stažení v Google Play

SwiftKey

Pokud vám nevyhovuje výchozí softwarová klávesnice vašeho nového smartphonu, máte v obchodě Google Play na výběr ze spousty alternativ. Mezi ty nejoblíbenější patří SwiftKey od Microsoftu s funkcí predikce textu, podporou psaní tahem, možností vkládání emoji, samolepek a GIFů, automatickými opravy a řadou dalších funkcí.

Stažení v Google Play

Správce hesel

Mít u každé aplikace, služby a účtu nastavené dostatečně silné heslo je nesmírně důležité. S generováním a ukládáním odolných hesel vám mohou pomoci speciální aplikace, které často nabízí i užitečné doplňkové funkce, jako jsou chráněné poznámky a spoustu dalšího.

Google One

Nikdo z nás určitě nechce přijít o kontakty, fotky, zprávy a další důležitá data. S jejich archivací, správou, zálohováním a případnou obnovou vám spolehlivě pomůže služba Google One, která má i svou vlastní aplikaci pro smartphony. V případě ztráty, odcizení nebo výměny telefonu můžete díky Google One vše efektivně obnovit.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.