Zavřít reklamu

Mnoho z nás využívá všechny možné účty nejen k sociálním sítím. V rámci zásad bezpečné tvorby hesel je vždy dobré používat pro každý  účet odlišné a  dostatečně silné heslo. Není ale v lidských silách si každé z těchto hesel zapamatovat. Co s tím? Pomoci vám mohou aplikace pro správu hesel na Androidu.

Bitwarden

Bitwarden patří mezi oblíbené a osvědčené správce hesel. Příslušná aplikace pro Android vám umožní správu hesel, tvorbu silných hesel, podporu pro automatické vyplňování v aplikacích i na webu a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

LastPass

LastPass je výkonný a spolehlivý správce hesel nejen pro Android. Nabízí možnost ukládání, vytváření a správy hesel, funkci virtuálního trezoru pro citlivé údaje, možnost vytváření online nákupních profilů a v neposlední řadě také podporu automatického vyplňování.

Stažení v Google Play

1Password

Pro správu, ukládání a vytváření silných hesel na vašem smartphonu s Androidem (a nejen na něm) můžete využít také aplikaci s názvem 1Password. 1Password nabízí kromě vytváření silných hesel také možnost jejich sdílení, automatického vyplňování, nebo třeba jejich zabezpečení za pomoci biometrických údajů.

Stažení v Google Play

AuthPass

Další aplikací, která vám pomůže s vytvářením, ukládáním a správou vašich hesel, je AuthPass – Password Manager. V přehledném uživatelském rozhraní nabízí vše, co potřebujete ke generování, správě a vyplňování hesel a přihlašovacích údajů v aplikacích i na webových stránkách.

Stažení v Google Play

OneKey

Aplikace OneKey vám pomůže vygenerovat silná, bezpečná hesla na základě vámi zadaných parametrů. Vše potřebné umí spolehlivě uložit v šifrované podobě a zabezpečit hlavním heslem, nabízí offline přístup, automatické vyplňování, export a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.