Zavřít reklamu

Chcete se o víkendu odreagovat u nějaké skvělé hry, ale nemáte náladu na vymýšlení strategií nebo svádění napínavých soubojů? Vyzkoušejte některý z tipů na relaxační hry pro Android z našeho dnešního článku.

Alto’s Odyssey

Snad v žádném seznamu relaxačních her nesmí chybět Alto’s Odyssey, volné pokračování oceňovaného titulu Alto’s Adventure. Spolu s Altem a jeho přáteli se v této doslova okouzlující hře vydáváte na cestu pouští plné dun, kaňonů a tajuplných zákoutí, kde nic není stejné. Příjemné hraní s dobrodružným příběhem je doprovázené klidným, relaxačním soundtrackem, který si jistě – ostatně jako celou hru – okamžitě zamilujete.

Stažení v Google Play

I Love Hue

Kreativní hru I Love Hue ocení zejména milovníci barviček a jejich odstínů. Vaším úkolem zde bude dovedně skládat mozaiky barevných dlaždiček do tvarů a obrazců v dokonale sladěných barevných odstínech. Přetížení mozkových závitů nehrozí, při hře se dokonale uvolníte a navíc pro vás hraní bude i vizuálním zážitkem.

Stažení v Google Play

My Oasis

My Oasis je vizuálně velmi povedená, odpočinková hra, ve které neděláte v podstatě nic jiného, než že jen vylepšujete a zkrášlujete oázu kolem sebe. Součástí hry je řada příjemných, pomalých aktivit, které pomohou vaší mysli odpočinout si od každodenních starostí, k relaxaci výrazně napomohou příjemné zvuky spolu s uklidňujícím soundtrackem.

Stažení v Google Play

Samorost

Chcete se vydat na zajímavé dobrodružství, zaměstnat své logické myšlení a zároveň podpořit české vývojáře? Vyzkoušejte dnes již kultovní Samorost, ve kterém je vaším úkolem pomoci vesmírnému skřítkovi se záchranou jeho rodného asteroidu. Hry z dílny studia Amanita Design se vyznačují svéráznou grafikou, sympatickým příběhem i parádním hudebním doprovodem. Pokud jste dohráli Samorost, můžete vyzkoušet tituly Botanicula, Chuchel nebo Machinarium.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.