Zavřít reklamu

Google začal nedávno na své telefony vydávat první betaverzi Androidu 14. Stále však pracuje i na nových QPR (čtvrtletních) beta updatech pro Android 13. A nyní vydal ten nejnovější.

Aktualizace Android 13 QPR3 Beta 3 je nyní dostupná pro kompatibilní telefony Pixel zapsané do beta programu. Nepřináší žádné nové funkce, pouze opravy, které pomáhají software stabilizovat v přípravě na stabilní aktualizaci, která má vyjít v červnu.

Podle protokolu změn byly mimo jiné opraveny problémy s fungováním volání přes Wi-Fi, dále problém, který mohl někdy způsobit, že se systém zasekne na domovské obrazovce bez ikon aplikací, a to buď s normálním pozadím, nebo s prázdným černým pozadím, problém, kdy došlo k selhání uživatelského rozhraní systému při pokusu o přístup ke stránce s výběrem tapet jak v aplikaci Nastavení, tak dlouhým stisknutím domovské obrazovky, nebo chyba, kdy fotoaplikace zobrazila černou obrazovku, pokud se uživatel pokusil fotoaparát otevřít dvojitým stisknutím vypínacího tlačítka.

Zatímco uživatelé Pixelů mohli přejít z Androidu 13 QPR2 Beta 2 rovnou na Android 14 Beta 1, Google v příspěvku na Redditu uvádí, že ti, kteří na Android 14 ještě nepřešli, mohou své telefony aktualizovat na QPR3 Beta 3. „Tato aktualizace dočasně nahradí jakoukoli čekající aktualizaci Android 14 Beta 1,“ poznamenal americký technologický obr.

Řadu Galaxy S23 a jiné telefony Samsungu s Androidem 13 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.