Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, minulý měsíc unikly první rendery telefonu Galaxy A24. Nyní tu máme nové, které jej ukazují v celé jeho kráse.

Nové rendery Galaxy A24, které zveřejnil web WinFuture, potvrzují to, co jsme viděli již dříve, tedy že telefon bude mít plochý displej s kapkovitým výřezem a poněkud silnějším spodním rámečkem a na zádech tři od sebe oddělené fotoaparáty. Obrázky jej ukazují v limetkové, černé a „měnavě“ stříbrné barvě (ty předchozí ukazovaly ještě vínovou variantu). Podle webu budou záda a rám telefonu z plastu.

Galaxy A24 bude dle dostupných úniků disponovat 6,5palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1080 x 2340 px a 90Hz obnovovací frekvencí, čipsetem Helio G99, 4 nebo 6 GB operační paměti a 128GB rozšiřitelným úložištěm. Zadní fotoaparát by měl mít rozlišení 50, 5 a 2 MPx (druhý bude podle všeho sloužit jako ultraširokoúhlý objektiv a třetí jako makro kamera), přední pak bude údajně 13megapixelový. Baterie by měla mít kapacitu 5000 mAh a podporovat 25W rychlé nabíjení.

Telefon by měl být představen již velmi brzy, protože Samsung (přesněji jeho indická pobočka) nedávno spustil jeho stránku podpory. Kromě Indie by měl být dostupný v zemích Středního východu a také v Evropě. Na starém kontinentu se bude údajně prodávat za „plus minus“ 285 eur (zhruba 6 700 Kč).

Telefony řady Galaxy A koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.