Zavřít reklamu

Již nějakou dobu víme, že Samsung pracuje na telefonu Galaxy A24. Nyní do éteru pronikly jeho první (a podle všeho rovnou oficiální) rendery a některé specifikace, které dosud nebyly známy.

Z renderů, které do oběhu pustil web Gadgety, vyplývá, že Galaxy A24 bude mít plochý displej s kapkovitým výřezem a nápadně silným spodním rámečkem. Na zádech vidíme tři od sebe oddělené fotoaparáty. Na první pohled telefon připomíná tento týden představený Galaxy A34 5G. Obrázky jej jinak zachycují v limetkové, vínové, černé a stříbrné barvě.

Web kromě toho tvrdí, že Galaxy A24 bude disponovat Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,5 palců, rozlišením FHD+, obnovovací frekvencí 90 Hz a vrcholovým jasem 1000 nitů. Potvrdil také předchozí úniky, podle kterých bude vybaven čipsetem Helio G99, 4 GB operační paměti a 128GB úložištěm, 50MPx hlavním fotoaparátem, 13MPx přední kamerkou a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení.

Samsung se tento týden nechal slyšet, že telefon představí v „příštích měsících“, alespoň tedy v Turecku. V Evropě se bude údajně prodávat za „plus minus“ 285 eur (zhruba 6 800 Kč).

Telefony řady Galaxy A koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.