Zavřít reklamu

Produktivita je často opakovaným tématem. Ať už potřebujete efektivně spravovat svůj čas, zorganizovat své úkoly, nebo zlepšit svou pracovní produktivitu, správné nástroje mohou udělat zázraky. V dnešním článku vám přinášíme tipy na nejlepší aplikace pro Android, které vám pomohou s produktivitou.

Bitwarden pro rychlé přihlašování

Automatické přihlašování k účtům na webech i v aplikacích vám může značně urychlit práci. K tomuto účelu skvěle slouží aplikace s názvem Bitwarden, která vám rovněž umí vygenerovat bezpečná hesla a uložit citlivé informace.

Stažení v Google Play

SwiftKey pro bleskurychlé psaní

Softwarová klávesnice SwiftKey od Microsoftu se těší velké popularitě. Nabízí možnost rychlého a efektivního psaní s podporou psaní tahem, strojového učení, a nově také s podporou umělé inteligence. Samozřejmostí je možnost přidávání emotikonů, animovaných GIFů nebo třeba samolepek.

Stažení v Google Play

Spark pro efektivní komunikaci

Pokud hledáte efektivního a bezplatného e-mailového klienta pro váš smartphone s Androidem, můžete sáhnout po aplikaci Spark. Spark nabízí bohaté možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní i notifikací, možnost správy více e-mailových účtů, nastavení priority, aktivaci chytré schránky a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

MindMeister pro lepší myšlení

Myšlenkové mapy jsou oblíbeným prostředkem pro učení, plánování, třídění myšlenek nebo vymýšlení nových věcí. S jejich tvorbou, správou a sdílením vám může efektivně pomoci aplikace s názvem MindMeister, samozřejmostí je i možnost sdílení nebo konverze.

Stažení v Google Play

Forest pro maximální soustředění

Potřebujete se soustředit, ale neustále vás na telefonu lákají aplikace sociálních sítí nebo třeba streamovací služby? Stáhněte si Forest – šikovnou aplikaci, která vám v zájmu lepšího soustředění umožní dočasnou blokaci vybraného obsahu. Pokud se vydržíte nedívat na displej vašeho smartphonu po stanovenou dobu, můžete si za odměnu postupně vysázet váš vlastní roztomilý virtuální les.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.