Zavřít reklamu

Jaro je oficiálně tady a někteří z vás se možná na poslední chvíli snaží shodit před plavkovou sezónou nějaké to kilo. Cesta k nižší váze a lepšímu zdraví vede nejen přes pohyb, ale také přes úpravu kalorického příjmu, s čímž vám mohou pomoci aplikace z našeho dnešního výběru.

YAZIO

YAZIO je užitečná aplikace, která vám pomůže nejen s počítáním kalorií. Můžete si zde zaznamenávat také příjem makroživin, vytvářet a ukládat vlastní jídla, načítat čárové kódy z balení potravin pro rychlejší zadávání nebo možnost zadávání pohybové aktivity. YAZIO je kompatibilní s Google Fit.

Stažení v Google Play

Kalorické tabulky

Tuzemská aplikace Kalorické tabulky je osvědčenou klasikou, která spoustě lidí opravdu pomohla. Nabízí přehledně uživatelské rozhraní, snadné ovládání, a především spoustu funkcí i v bezplatné verzi. Můžete si zde zaznamenávat i příjem tekutin, fyzickou aktivitu, nastavit a sledovat makroživiny, pročítat recepty, tipy a triky a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

MyFitnessPal

Další oblíbenou aplikací pro počítání kalorií, záznam přijaté stravy, tekutin, a další aktivity spojené se zdravou výživou je MyFitnessPal. MyFitnessPal vám umožní zadávání přijaté stravy, a to jak ručně, tak i načtením čárového kódu. Nabízí funkce pro ty, kteří by si chtěli vyzkoušet přerušovaný půst, můžete se zde také propojit s dalšími uživateli, získat užitečné tipy a triky nebo prohlížet recepty.

Stažení v Google Play

MyPlate Calorie Tracker

K počítání kalorií můžete využít také aplikaci MyPlate Calorie Tracker. Kromě možnosti záznamu přijaté potravy zde najedete možnost vytvoření vlastních cílů, propojení s komunitou, sledování vašeho pokroku a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Calorie Counter – MyNetDiary

Calorie Counter – MyNetDiary je počítadlo kalorií pro váš smartphone s Androidem. Nabízí možnost manuálního zadávání, stejně jako čtečku čárových kódů, možnost záznamu a sledování makroživin, vytvoření plánů a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.