Zavřít reklamu

Aktuální vlajková řada Samsungu Galaxy S23 nabízí působivý výkon fotoaparátu, který však měl několik menších problémů, jež bylo potřeba vyřešit. Několik zpráv z poslední doby tvrdilo, že korejský obr se chystá vydat velkou aktualizaci, která u jeho aktuálních „vlajek“ výkon fotoaparátu vylepší. A to se nyní právě stalo.

Nový update pro Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra má vskutku obří velikost – zhruba 923 MB – a jako první jej Samsung začal vydávat v Jižní Koreji. Dodává se s firmwarovou verzí S91xNKSU1AWC8. A co všechno vylepšuje?

Samsung v prvé řadě vylepšil rychlost a přesnost automatického ostření spolu s rychlostí aplikace fotoaparátu. Kromě toho byla vylepšena ostrost ultraširokoúhlého fotoaparátu za horších světelných podmínek a stabilita aplikace fotoaparátu, když jsou v záběru pohybující se předměty. V neposlední řadě korejský gigant zlepšil výkon optické stabilizace obrazu a vyřešil některé chyby včetně té, která při použití zadního fotoaparátu v režimu focení někdy na levé straně zobrazovala zelenou čáru, nebo té, kdy po ukončení videohovoru pomocí aplikace třetí strany nefungovalo rozpoznávání obličeje. Vylepšení se dočkala také aplikace Galerie, která nyní umožňuje okamžitě odstranit právě pořízené a zpracovávané snímky.

Nová aktualizace by se měla v následujících dnech dostat do dalších zemí. Pokud jste majiteli Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra, její dostupnost si můžete zkontrolovat navigací do Nastavení→Aktualizace softwaru a klepnutím na možnost Stáhnout a instalovat.

Řadu Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.