Zavřít reklamu

Už jsme vám přinesli recenzi čelního skla společnosti PanzerGlass pro Galaxy S23+, stejně jako ochrany jeho zadních objektivů. Pokud chcete mít ale své zařízení dokonale obrněno ze všech stran, hodí se jej vybavit ještě krytem PanzerGlass HardCase. Jedná se o odolnou ale nenápadnou ochranu nejvyšších standardů. 

Samsung Galaxy S23+ má stejně jako jeho sourozenci hliníkový rám Armor Aluminum a po obou jeho stranách jej kryje sklo Corning Gorilla Glass Victus 2. Ani to ale bohužel neznamená, že je nezničitelný. Právě řešení PanzerGlass poskytne prvotřídní ochranu, k tomu však nabízí dostupnější cenu, než kterou byste zaplatili třeba za originální řešení Samsungu.

Minimalizuje riziko rozbití 

Certifikace MIL-STD-810H je vojenská norma USA, která dává důraz na přizpůsobení environmentálního designu zařízení a testovacích limitů podmínkám, kterým bude zařízení vystaveno po celou dobu jeho životnosti. PanzerGlass HardCase pro Samsung Galaxy S23+ tak logicky nabízí příkladnou ochranu, kterou se nemůže chlubit jen tak někdo. Ta je zaměřena na pády, nárazy i škrábance. Kryt je také kompatibilní s bezdrátovým nabíjením, a voda mu nijak neublíží. Aby toho nebylo málo, splňuje 3x certifikaci Military Grade Standard, kdy test odolnosti probíhal při pádu až ze 3,6 metru.

Kryt je poměrně poddajný a manipuluje se s ním velice snadno, i když jde o HardCase. Neklouže z ruky, jako samotný telefon, což je rozhodně super. Jeho nasazení a sundání se ideálně provádí v prostoru u fotoaparátů, kde je zeslabený a nepotřebujete k tomu žádný grif, je to otázka sekund. Výřez pro fotoaparáty je jeden komplexní, který zahrnuje i LED. Výhodu to má v tom, že pokud používáte ještě ochranné sklo společnosti, máte celou zadní stranu příkladně krytou.

Protože je kryt řady Clear Edition, je čirý a průhledný, aby nijak neovlivňoval vzhled telefonu. Materiál je TPU (termoplastický polyuretan) a polykarbonát. Celý rámeček je z recyklovaných materiálů. Balení je z papíru, vnitřní sáček, ve kterém je kryt usazen, je kompostovatelný. Kryt nabízí všechny důležité prostupy pro nabíjecí konektor, mikrofony i reproduktory. Šuplík SIM karty je schovaný, takže pro její vyndání nebo vložení musíte kryt sundat. Tlačítka hlasitosti a to zapínací jsou chráněny také, ale na jejich místech najdete výstupy. Tiskou se jistě, i když jsou trošku tužší.

Odolnosti při pádu až ze 3,6 metru 

Bonusem krytu je ještě to, že na své straně nabízí očko pro poutko. Kryt sice není nezničitelný a časem se na něm mohou ukázat vlásečnice nebo vrypy, je ale pravda, že je to pořád lepší na něm než na telefonu. Výrobce navíc uvádí, že jeho řešení nežloutne, což je neduh zejména levnějších řešení, se kterým pak telefon vypadá doslova odpudivě. Za tímto jevem mimochodem stojí působení lidského potu a UV záření.

Kryt je ještě potažen antibakteriální nanovstvou, která nabízí ochranu před 99,9 % bakterií, a to po dobu až 12 měsíců nebo 3 000 oděrů. Bakterie na povrchu obalu se tak ničí v průběhu 24h. Cena 699 Kč je přiměřená kvalitě produktu, kterou si i díky osvědčené značce PanzerGlass můžete být jistí. Chcete-li tedy odolnou a spíše nenápadnou ochranu, která dá pořád vyniknout designu vašeho Galaxy S23+, nemáte prakticky nad čím váhat. 

Kryt PanzerGlass HardCase čirý, Samsung Galaxy S23+ koupíte zde

Dnes nejčtenější

.