Zavřít reklamu

Díky řadě příslušenství společnosti PanzerGlass pro Galaxy S23+ jej můžete doslova obrnit ze všech stran. Nabízí totiž nejen ochranné sklo pro fotoaparáty a kryt, ale také samozřejmě ochranné sklo pro samotný displej. Jeho velkou výhodou je, že bezproblémově pracuje i se čtečkou otisků prstů a má opravdu bohaté balení. 

Galaxy S23+ je svým tvarem velice podobný základnímu Galaxy S23 jen s tím rozdílem, že je prostě větší. Jeho displej je rovný, takže bez možná zbytečného zakřivení, jako je tomu třeba u Galaxy S23 Ultra, takže i sama aplikace skla je vlastně velice jednoduchá. Samozřejmě tomu také dopomáhá to, že PanzerGlass se nesnažil šetřit a do balení přidal instalační rámeček, který celý proces značně zjednodušuje.

Rámeček vám ušetří nervy 

V samotné krabičce balení se tak nachází sklo, hadřík napuštěný alkoholem, čistící hadřík, samolepka na odstranění prachu a instalační rámeček. Návod, jak na samotnou aplikaci skla, najdete na zadní straně papírového, recyklovaného a recyklovatelného balení (vnitřní sáček lze dokonce kompostovat). Prvním krokem je hadříkem napuštěným alkoholem nejdříve očistit displej, aby na něm nezůstal žádný otisk prstu ani jiné nečistoty. Druhým pak displej vyleštíte k dokonalosti. Když se na displeji i poté budou nacházet prachová smítka, využijete nálepky v třetím kroku.

Následuje to nejzásadnější – lepení skla. Na telefon tak položíte instalační rámeček, kdy výřezy pro tlačítka hlasitosti jasně odkazují na to, jak ten na zařízení vlastně patří. Na horní straně rámečku ještě máte značku TOP, abyste věděli, že jí máte polohovat k selfie kameře. Poté ze skla sloupnete fólii označenou číslem 1 a sklo přiložíte na displej telefonu. Od středu displeje se posléze hodí prsty tlačit na sklo tak, abyste popřípadě vytlačily bubliny. Pokud nějaké zůstanou, nevadí, časem samy zmizí. Nakonec stačí sloupnout fólii s číslem 2 a z telefonu sundat rámeček. Máte hotovo.

Čtení otisků bez problémů 

Sklo PanzerGlass Galaxy S23+ spadá do kategorie Diamond Strenght, čili je třikrát tvrzené a ochrání telefon i při pádech až z 2,5 metrů nebo snese zátěž 20 kg na svých okrajích. Zároveň plně podporuje čtečku otisků prstů v displeji, jen je vhodné si po aplikování skla otisky znovu načíst. V nastavení zařízení si pak můžete zvednout i citlivost na dotyky, ale v našem případě to nebylo vůbec třeba. Sklo disponuje celoplošným lepením, které zajišťuje 100% funkčnost i kompatibilitu bez viditelného „silikonového puntíku“ v displeji, jako je tomu u ultrazvukové čtečky modelu Galaxy S23 Ultra.

Sklo také nijak nevadí v případě použití krytů, a to nejen výrobce PanzerGlass, ale ani těch jiných výrobců. Je však pravda, že bych snesl, kdyby ještě více zasahovalo do krajů displeje. Dá se nicméně říci, že těžko seženete něco lepšího, a to i s ohledem na dlouhou a ověřenou historii značky PanzerGlass. Za cenu 899 Kč kupujete skutečnou kvalitu, která vám zajistí klid na duši z obav o poškození displeje a bez toho, aniž byste nějak utrpěli na komfortu používání zařízení. 

Sklo PanzerGlass Samsung Galaxy S23+ koupíte zde

Dnes nejčtenější

.