Zavřít reklamu

Pylová sezóna pozvolna začíná a řadu lidí začínají zajímat alergeny ve vzduchu. Kde a jak sledovat pylové zpravodajství a přehled alergenů na vašem telefonu nebo počítači?

Duben je v plném proudu. Venku se pomalu ale jistě otepluje, a kromě jarního počasí nás čeká také zvýšený výskyt nejrůznějších alergenů ve vzduchu. Ať už jste citliví na pyly travin, pyly obilovin nebo jiné alergeny, určitě vás zajímá, jakým způsobem je možné sledovat pylové zpravodajství na telefonu nebo na počítači.

Pylové zpravodajství na telefonu

Pylové zpravodajství a alergeny ve vzduchu můžete pohodlně sledovat také na vašem mobilním telefonu s Androidem. Slouží k tomu aplikace s názvem Pyly.cz, která byla vyvinuta pod hlavičkou Medicínského centra Praha. Aplikace Pyly.cz nabízí pravidelné a spolehlivé pylové zpravodajství, deník pro záznam příznaků a léků na alergii, ale také důležité informace o jednotlivých alergenech. Aplikace je zcela bezplatná.

Pylové zpravodajství v Google Play

Jak sledovat alergeny ve vzduchu na počítači

Alergeny ve vzduchu a pylové zpravodajství můžete podrobně sledovat také na vašem počítači. Veškeré potřebné informace vám v tomto směru poskytne webová stránka www.pyly.cz, na které najdete aktuální pylové zpravodajství s dominantními alergeny, výhled na další dny, možnost přihlášení k odběru pylového zpravodajství e-mailem nebo třeba archiv pylového zpravodajství za uplynulá období. Na tomto webu můžete také získat informace o příznacích alergie na pyly, seznam lékáren a specializovaných pracovišť a spoustu dalšího.

Dnes nejčtenější

.