Zavřít reklamu

Nadstavba One UI 5.1 přinesla na zařízení Galaxy řadu menších, ale pro každodenní život užitečných novinek, jako je např. možnost spouštět více časovačů najednou nebo změnu ikony hlasitosti Bluetooth pro sluchátka Galaxy Buds. Jedno takové užitečné vylepšení dostala i klávesnice Samsung.

Jak možná víte, klávesnice Samsung nabízí několik funkcí, které vám poskytují „next-gen“ zážitek ze psaní. Můžete například psát ve 370 jazycích a podle toho si přizpůsobit klávesy, např. změnit velikost klávesnice, číselných kláves nebo alternativních znaků. Nicméně tyto a další funkce vám nepomohou psát přesně. Do nadstavby One UI 5.1 však korejský smartphonový gigant přidal skrytou funkci, která vám pomůže psát přesněji. Tuto experimentální funkci, která má zvyšovat přesnost při přejíždění kláves a přesnost návrhů slov, zapnete následujícím postupem.

Jak zapnout zvýšenou přesnost Klávesnice Samsung

  • Otevřete klávesnici v libovolné aplikaci.
  • Klepněte na ikonu ozubeného kolečka.
  • Vyberte možnost Další možnosti psaní.
  • Zapněte přepínač Zvýšená přesnost.

 

Nejnovější verze nadstavby One UI nabízí více takovýchto novinek pro zlepšení uživatelské zkušenosti. Pokud chcete vědět, jaké to jsou, přečtete si tento článek.

Dnes nejčtenější

.