Zavřít reklamu

Jedním z mnoha menších vylepšení, které Samsung přidal do nadstavby One UI 5.1, je vylepšený časovač v aplikaci Hodiny. Časovače samozřejmě netřeba představovat, nejnovější verze nadstavby korejského obra však tuto funkci povýšila na novou úroveň.

Uživatelé One UI 5.1 nyní mohou spustit více časovačů současně. I když to může znít banálně, tato funkce má ve skutečnosti velký smysl, když si uvědomíte, že lidé běžně pracují na více úlohách najednou a mohou potřebovat více než jeden časovač najednou. Nastavení časovače v One UI je snadné. Stačí otevřít aplikaci Hodiny, vybrat záložku Časovač a klepnout na tlačítko Start. Ve verzi 5.1 mohou uživatelé nastavit více časovačů najednou, a to klepnutím na tlačítko +, které se objeví v pravém horním rohu, jakmile je spuštěn alespoň jeden časovač.

Více časovačů si můžete zobrazit v seznamu nebo na celé obrazovce a přecházet mezi nimi. Klepnutím na tlačítko se třemi tečkami v pravém horním rohu zobrazíte možnosti pro změnu uspořádání a přejmenování časovačů.

Krátkou chvíli po akci Galaxy Unpacked, která proběhla 1. února, byla tato nová funkce exkluzivní pro řadu Galaxy S23. Samsung však ještě před koncem předobjednávkového období pro Galaxy S23 začal vydávat na starší zařízení Galaxy aktualizaci s One UI 5.1. Výsledkem je, že funkce více časovačů najednou je nyní dostupná na řadách Galaxy S20, S21 a S22, zařízeních Fan Edition, nejnovějších skládačkách Samsungu nebo jeho telefonech střední třídy.

Dnes nejčtenější

.