Zavřít reklamu

Miliony uživatelů smartphonů Galaxy po celém světě si nyní mohou užívat nadstavbu One UI 5.1 bez ohledu na to, zda mají, či nemají telefon řady Galaxy S23. Nejnovější verze nadstavby v Galaxy S23 debutovala, nyní je však dostupná na starších zařízeních Galaxy. A jedna z kosmetických novinek, které přináší, může uživatelům pomoci rozlišit připojená Bluetooth zařízení.

Před nadstavbou One UI 5.1 nezáleželo na tom, který zvukový výstup Bluetooth váš telefon používal. Co se týče designu uživatelského rozhraní, posuvník hlasitosti vždy zobrazoval symbol Bluetooth, ať už jste zvuk přenášeli do sluchátek Galaxy Buds nebo bezejmenného reproduktoru Bluetooth.

S nejnovější verzí One UI se tento malý detail změnil. Když nyní smartphone Galaxy přenáší zvuk do Galaxy Buds, je posuvník hlasitosti doprovázen malou ikonou ve tvaru právě těchto sluchátek. Pokud k telefonu připojíte externí reproduktor nebo soundbar, uvidíte však stejnou ikonu Bluetooth jako dříve. Alespoň to platí při použití externího reproduktoru či soundbaru od někoho jiného než od Samsungu. Jde skutečně o drobnost, kterou byste na první pohled možná ani nepostřehli, která však uživatelům může pomoci snadněji identifikovat zvukové výstupy Bluetooth, nebo je to přinejmenším pěkný easter egg.

Dnes nejčtenější

.