Zavřít reklamu

Samsung včera vydal aktualizaci pro aplikaci Camera Assistant, která přináší novou funkci automatického přepínání objektivu na několik starších telefonů Galaxy, a jednu exkluzivní funkci na řadu Galaxy S23. Ta by však exkluzivní neměla zůstat dlouho.

Tato funkce umožňuje uživatelům telefonů Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra vybrat v aplikaci Camera Assistant režim Prioritize focus over speed (Upřednostnit ostření před rychlostí). Jak název napovídá, funkce má zlepšit kvalitu automatického ostření za cenu rychlosti ostření.

Exkluzivní status této nové funkce pro aktuální „vlajky“ korejského obra je každopádně pouze dočasný. Komunitní moderátor Samsungu odpovědný za upgrady fotoaparátu zařízení Galaxy totiž ještě včera podle webu SamMobile sdělil, že tuto funkci „později“ dostane řada Galaxy S22. Nabízí se, že by mohla být součástí dubnové aktualizace, kterou má Samsung začít vydávat v příštích dnech, ale jisté to samozřejmě není.

Korejský gigant také včera pro Galaxy S23 vypustil obří aktualizaci fotoaparátu. Ta mimo jiné vylepšuje rychlost a přesnost automatického ostření, ostrost ultraširokoúhlého fotoaparátu za horších světelných podmínek nebo výkon optické stabilizace obrazu (více viz zde). Můžeme doufat, že tyto a další exkluzivní vylepšení fotoaparátu pro Galaxy S23 se časem dostanou na starší telefony, jako je třeba Galaxy S22.

Řadu Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.