Zavřít reklamu

Příští ohebné telefony Samsungu Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 budou přímo překypovat výkonem. Populární benchmark totiž nyní odhalil, že je bude pohánět stejný čipset, jaký používá aktuální vlajková řada Galaxy S23, tedy Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy.

V benchmarku Geekbench 6 se objevily americké verze Galaxy Z Foldu5 a Z Flipu5. První zmíněná „ohýbačka“ je zde uvedena pod kódovým číslem SM-F946U a v testu jednoho jádra získala 2014 bodů a ve vícejádrovém 5022 bodů. Tyto výsledky jsou o něco vyšší než ty, kterých dosáhla řada Galaxy S23 (nejblíže je model S23 Ultra s 1869, resp. 4939 body). Benchmark dále odkryl, že telefon je vybaven 12 GB operační paměti a softwarově je postaven na Androidu 13.

Co se týče příštího Z Flipu, ten je v benchmarku uveden pod kódovým označením SM-F731U a v testu jednoho jádra získal 2030 bodů a ve vícejádrovém 5213 bodů. K ruce měl 8 GB operační paměti a softwarově jej též poháněl Android 13.

Příští skládačky korejského obra by se kromě vysokého výkonu měly chlubit novým designem pantu, díky němuž by mezi oběma polovinami neměly mít žádnou mezeru a kromě toho mít na ohebném displeji méně viditelnou rýhu. Uvedeny na scénu budou podle všeho v létě.

Ohebné telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.