Zavřít reklamu

Samsung konečně povolil funkci zálohování a obnovení SmartSwitche pro systém LockStar. Jedná se o modul Good Lock, který uživatelům umožňuje přizpůsobit si zamykací obrazovku zařízení Galaxy. A díky jeho nové aktualizaci můžete nyní zálohovat a obnovovat své přizpůsobené zamykací obrazovky a zachovat si všechna nastavení, když přejdete na jiný telefon Galaxy.

Škoda tedy, že s tímto přišel Samsung až nyní, a ne ještě před začátkem prodeje Galaxy S23, nicméně lepší pozdě než vůbec. Aplikace LockStar ve verzi 5.0.00.14 tedy přidává integraci s aplikací SmartSwitch, což znamená, že uživatelé zařízení Galaxy budou moci přenést svá vlastní nastavení zamykací obrazovky z aplikace do nového zařízení právě prostřednictvím funkce SmartSwitch. V aktualizaci jinak nejsou žádné další doplňky LockStaru, které by jej nějak rozšiřovaly.

LockStar je modul Good Locku, který je už i u nás k dispozici skrze obchod Galaxy Store. Funguje separátně od standardní možnosti editovat zamčenou obrazovku, což je funkce, která přišla s One UI 5.0. Samotný LockStar ale samozřejmě nabízí množství funkcí navíc, které se ještě do ostré funkce nadstavby Androidu nedostaly.

Good Lock z Galaxy Store si nainstalujete zde

Dnes nejčtenější

.