Zavřít reklamu

Good Lock je aplikace, která obsahuje různé moduly rozšiřující možnosti vašeho zařízení Galaxy. Je to něco jako možnost Labs v Nastavení, jen ještě na větší experimentální úrovni. Samsung si v ní testuje možné využití funkcí před tím, než by je uvedl do své nadstavby s její širokou aktualizací.

Dosud u nás nebyl Good Lock oficiálně dostupný, i když různými cestami jste se k němu mohli dostat i u nás (např. z webu apkmirror.com). Samsung jej však konečně vydal i pro nás a pravděpodobně také další trhy (minimálně tak udělal v Rakousku, Belgii, Brazílii, Finsku, Malajsii a Nizozemsku), takže všichni zvídaví, a především pokročilejší, uživatelé mohou zkoušet, co dokáže. Počítejte ale s tím, že češtinu zde zatím nenajdete. Anglické popisy ale nejsou složité na pochopení. Pomocí modulů Good Lock si můžete přizpůsobit tapety, ikony aplikací, aplikaci fotoaparátu, klávesnici a dokonce i aplikaci Nastavení.

Aplikace se dělí jen do dvou záložek, a to Make up a Life up. Každá pak obsahuje dané moduly, které je třeba ještě nainstalovat. Je to vlastně takový vlastní experimentální obchod s funkcemi a možnostmi. Sama aplikace je jinak datově docela nenáročná, protože vám zabere jen něco kolem 11 MB. Sekce Make up nabízí moduly Theme Park Pentastic, Wonderland, LockStar, KeysCafe, NavStar, HomeUp, ClockFace a QuickStar, sekce Life up pak NiceShot, NotiStar, EdgeTouch, NiceCatch, One Hand Operation +, Routines +, MultiStar, RegiStar a SoundAssistant. Aplikace je samozřejmě zdarma a je dostupná v rámci obchodu Galaxy Store. 

Good Lock z Galaxy Store si nainstalujete zde

Dnes nejčtenější

.