Zavřít reklamu

Google Keep je jednou z nejlepších aplikací pro psaní poznámek dostupných na různých platformách. Nejlepší na tom je, že má svou aplikaci i na Wear OS, kterou nyní Google aktualizuje o několik nových funkcí.

Google Keep dostane nové komplikace Přidat seznam a Přidat poznámku přímo na ciferník chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS, tedy včetně řad Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5. Podle 9To5Google jsou nové komplikace ciferníku hodinek viditelné v aplikaci Google Keep Wear OS ve verzi v5.23.102.03. Klepnutím na patřičnou ikonu se pak samozřejmě otevře pole pro výběr hlasového nebo textového zadávání obsahu.

Společnost pokračuje ve vylepšování svého titulu, což je skutečně vítané, protože se jedná o jednu z nejpoužívanějších aplikací na poznámky. Pokud jde o tablety se systémem Android, skládací telefony a Chromebooky, tak ty již v listopadu dostaly kýžený dvoupanelový redesign, do Wear OS přišla se začátkem prosince možnost prohlížet si v Google Keep i štítky, fotografie, či dokonce kresby.

Google Keep v Google Play

Dnes nejčtenější

.