Zavřít reklamu

Na trhu existuje obrovské množství chytrých hodinek i náramků. Chytré hodinky pro děti ale mají jistá specifika, díky kterým jsou jejich malí nositelé v bezpečí a pod dohledem ze strany rodičů. V dnešním článku vám přineseme pět tipů na nejlepší dětské chytré hodinky.

WowME Kids Fun Light

WowME Kids Fun Light je dětský fitness náramek s ovládáním v češtině a barevný dotykovým TFT displejem. Nabízí funkce, jako je měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky. Disponuje odolností třídy IP68, baterie vydrží na jedno plné nabití až 600 hodin.

Náramek WowME Kids Fun Light zakoupíte za 554 korun zde.

LAMAX BCool Black

LAMAX BCool Black jsou chytré dětské hodinky s ovládáním v češtině a barevným TFT displejem. Nabízí funkce, jako je měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky a hry. Hodinky disponují odolností třídy IP68, maximální výdrž baterie na jedno plné nabití činí 168 hodin.

Hodinky LAMAX BCool Black zakoupíte za 715 korun zde.

WowME Kids Play

WowMe Kids Play jsou pohodlné dětské chytré hodinky s přehledným TFT dotykovým displejem hranatého tvaru. Nabízí ovládání v češtině, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky a hry, vhodné na běh, cyklistiku a odolnost třídy IP68. Baterie slibuje na jedno plné nabití výdrž až 360 hodin.

Hodinky WowME Kids Play zakoupíte za 990 korun zde.

Carneo Tik&Tok HR+

Chytré hodinky Carneo Tik&Tok HR+ jsou k dispozici v růžové a modré barvě. Nabízí přehledný IPS displej obdélníkového tvaru, odolnost třídy IP68, výdrž baterie na jedno plné nabití až 120 hodin, a samozřejmě také spoustu skvělých funkcí, jako je měření tepu, monitoring spánku, měření aktivity nebo třeba krokoměr.

Hodinky Carneo Tik&Tok HR+ zakoupíte za 1390 korun zde.

Garmin vívofit Jr. 3

Osvědčený výrobce chytrých hodinek nabízí také model pro děti. Garmin vívofit Jr. 3 jsou vybavené skvěle čitelným MIP displejem, nabízí monitoring spánku, krokoměr, sledování aktivity a dalších funkcí, baterie slibuje na jedno nabití výdrž až 8 760 hodin.

Hodinky Garmin vívofit Jr. 3 zakoupíte za 1989 korun zde.

Dnes nejčtenější

.