Zavřít reklamu

Kromě nových funkcí, jako je aplikace Režim čtení a sdílení digitálního klíče od auta pro androidové telefony a tablety, jak jsme vás dnes již informovali, představil Google také nové a vylepšené funkce pro chytré hodinky se systémem Wear OS. Softwarový gigant na ně přináší nové dlaždice a vylepšené aplikace. Tyto novinky dorazí na řady Galaxy Watch4 a Watch5.

Google oznámil, že na Galaxy Watch4 a Watch5 přináší tři nové dlaždice: Favorite Contacts (oblíbené kontakty), Sunrise Time (čas východu slunce) a Sunset Time (čas západu slunce). Zatímco první dlaždici využije prakticky každý, dlaždice, které ukazují východ a západ slunce, mohou být užitečné pro fotografy, sportovce a obecně ty, kteří mají rádi venkovní aktivity. K dispozici je také nová dlaždice, která v Mapách Google ukazuje rychlý přístup k místu domova a práce.

Také aplikace Google Keep dostává novou aktualizaci. Ta na ni přináší možnost prohlížet si štítky, fotografie, vlastní pozadí, či dokonce kresby. Tato funkce v její verzi pro Wear OS chyběla, ale Google ji nyní konečně přináší, aby populární poznámková „appka“ byla na chytrých hodinkách užitečnější jako samostatná aplikace.

Google přináší na Galaxy Watch4 a Watch5 ještě jednu novinku, a to integraci Asistenta Google s aplikací Adidas Running. Uživatelé tak mohou Asistenta požádat, aby prostřednictvím aplikace zahájil běh (potřebovat však k tomu budou aktivní připojení k internetu). Se všemi těmito novými funkcemi se zdá, že Google to s nositelnými zařízeními konečně myslí vážně a že chce být v této oblasti předním hráčem.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.