Zavřít reklamu

Tablet Samsungu Galaxy Tab Active3 má další velkou zodpovědnost, jelikož je nyní jedním z nástrojů pomáhajících hasičům ve francouzském departementu Ain. Samsung místním hasičům dodal celkem 200 těchto odolných tabletů.

Hasiči v departementu Ain používají Galaxy Tab Active3 v kombinaci s aplikací Batifire, která jim usnadňuje získávání informací o budovách. Prostřednictvím této aplikace a integrovaného fotoaparátu tabletu mohou skenovat QR kódy umístěné u vchodů do budov, aby získali informace o oblasti, kde provádějí zásah. Tablet využívají také ve spojení s platformou Google ARcore, která jim pomáhá integrovat virtuální prvky do reálného pracovního prostředí.

Galaxy Tab Active3 se může pochlubit certifikací voděodolnosti a prachuvzdornosti IP68 a vojenskou certifikací MIL-STD-810H, aby vydržel drsná prostředí, včetně extrémní vlhkosti, vibrací, nadmořské výšky nebo mrazu. Jeho další velkou výhodou je to, že jej lze používat v rukavicích, což přijde vhod nejen hasičům.

Tablet kromě toho disponuje 8palcovým PLS LCD displejem, čipsetem Exynos 9810, 13MPx fotoaparátem s automatickým ostřením, 3,5 mm jackem, rozšiřitelným úložištěm, čtečkou otisků prstů, baterií s kapacitou 5050 mAh a 15W nabíjením a nechybí mu ani podpora dotykového pera S Pen a režimu DeX. Uveden na trh byl před dvěma a půl lety.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.