Zavřít reklamu

Tablety Samsungu nepochybně patří mezi nejlepší androidová zařízení, pokud jde o podporu stylusu, kreslení a psaní poznámek. Je na nich předinstalována aplikace Samsung Notes, která nabízí různé funkce pro kreslení a psaní poznámek. Ta nyní dostala konkurenci v podobě aplikace GoodNotes, kterou si oblíbili uživatelé iPadů a iPhonů.

Aplikace GoodNotes je nyní dostupná na tabletech s Androidem, v tuto chvíli ji však podporují jen tablety Galaxy. Aplikace je navíc kompatibilní pouze se zařízeními s velikostí displeje minimálně 8 palců a alespoň 3 GB operační paměti. Pokud máte doma tablet Galaxy s 8palcovou nebo větší obrazovkou a 3 GB nebo více operační paměti, můžete si aplikaci stáhnout zde. Je třeba nicméně dodat, že aplikace je momentálně ve fázi beta, takže se v ní mohou objevit chyby a/nebo může mít problémy s výkonem. Kdy bude vypuštěna stabilní verze, v tuto chvíli není známo.

Aplikace aktuálně podporuje digitální psaní pomocí dotykových per, jako je S Pen. K dispozici máte více než pět desítek šablon pro různé případy použití, přičemž si můžete vybrat z prázdného papíru, milimetrového papíru, tečkovaného papíru, poznámek ve stylu Cornell a dalších. Své poznámky můžete také přibližovat a oddalovat. Kromě běžných poznámek je možné digitálně zaznamenávat i rovnice, myšlenkové mapy nebo grafy.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.