Zavřít reklamu

Někdo dává přednost řešení výrobců třetích stran, které je obvykle především levnější než to originální. Na druhou stranu právě originální kryty vynikají svou precizností. Je to případ i krytu Silicon Case Samsungu pro Galaxy S23+. To nám navíc dorazilo v efektní a nepřehlédnutelné oranžové. 

Když Samsung na začátku února představil řadu Galaxy S23, představil pro ni i patřičné kryty. Těch je na výběr velké množství v mnoha provedeních nejen barev, ale i tvarů a materiálů. Silicon Case je tedy spíše základní ochrana, na druhou stranu je cenově také nejdostupnější.

My jej máme na test v oranžové, která je s krémovým/bavlnový/bílým Galaxy S23+ skutečně povedená, protože poměrně fádní telefon naprosto dokonale zvýrazní. Samozřejmě jsou k dispozici i jiné barvy, kdy ale provedení a kvalita zůstává. Jedná se o khaki, bavlnovou, navy a fialovou. Tím, že kryt pochází přímo od Samsungu, nemusíte se bát, že by jakýmkoliv způsobem blokoval přístup k jednotlivým ovládacím prvkům či výhledu čočkám fotoaparátu.

Sedne jako ulitý, a navíc vás bude bavit 

Konkrétně u nich je rozhodně pozitivní to, že na rozdíl od konkurence ze strany výrobců třetích stran nenabízí výřez pro celý prostor, ale jen pro jednotlivé objektivy a blesk. Nejen že to vypadá prostě lépe, a že je toto řešení ještě bezpečnější, ale také se zde tím pádem drží méně nečistot, protože kolem čoček není žádný hluchý prostor.

Najdete zde prostupy na mikrofony, reproduktory i značný prostor kolem USB-C konektoru proto, abyste mohli použít jakkoli rozměrný kabel. Slot na SIM kartu je ale krytý, takže pokud byste ji chtěli vyndat, musíte kryt sundat. Tlačítka naopak mají výstupy, které zabezpečí lepší manipulaci s nimi. Tisknou se jistě a bez obtíží.

Díky použití kvalitního a jemného silikonu je kryt příjemný na dotek. Přesně obepne tělo telefonu a samozřejmě jej chrání nejen proti různým oděrkám ale samozřejmě i při pádu. Vnitřní část je standardně z mikrovlákna. Silicon Case Samsungu tedy vypadá velice exkluzivně, skvěle se drží, protože v ruce neklouže, zařízení s ním ani nijak výrazně nenabyde. 

Samsung při výrobě originálního příslušenství pro telefony řady Galaxy S23 použil recyklované plasty a další materiály, včetně těch vylovených z oceánů. Výsledkem je mnohem nižší zátěž na životní prostředí, což potvrzuje i obdržená mezinárodní certifikace od společnosti UL. Vzhledem k tomu všemu, musíte také počítat s vyšší cenou. Sečteno podtrženo je ta 990 Kč. 

Kryt Samsung Silikonový zadní pro Galaxy S23+ koupíte zde

Dnes nejčtenější

.