Zavřít reklamu

Galaxy S23 je nejmenší z tria telefonů řady, proto je také nejdostupnější s ohledem na jeho cenu. Pokud jej potřebujete patřičně ochránit před poškozením, nabízí se k tomu investovat do krytu a skla. To od společnosti PanzerGlass nabízí ověřenou kvalitu za dostupnou cenu. 

Výhoda Galaxy S23 je ta, že Samsung zde nijak neexperimentuje s tvarem displeje, jako třeba u Galaxy S23 Ultra, a ten je tedy rovný. Sklo se na něho tedy aplikuje velice jednoduše – to nicméně i proto, že balení produktu je opravdu bohaté.

Díky za ten rámeček 

V krabičce samozřejmě najdete sklo, hadřík napuštěný alkoholem, čistící hadřík, samolepku na odstranění prachu a instalační rámeček, který vám se správnou aplikací skla pomůže. Návod, jak na samotnou aplikaci skla, pak najdete na zadní straně balení. Je to ale vlastně klasický postup. Hadříkem napuštěným alkoholem nejdříve očistíte displej zařízení, aby na něm nezůstal žádný otisk prstu ani nečistoty. Čistícím hadříkem jej pak vyleštíte k dokonalosti. Když se na displeji i poté budou nacházet prachová smítka, využijete nálepky.

Následuje lepení skla. Telefon nejdříve ustavíte do plastové kolébky, kdy výřezy pro tlačítka hlasitosti jasně odkazují na to, jak do ní zařízení vlastně patří. Poté sloupnete první fólii označenou číslem 1 a sklo přiložíte na displej telefonu. Hlídejte si jen to, abyste trefili průstřel pro selfie kameru, jinak prakticky nemáte co pokazit. Od středu displeje se posléze hodí prsty tlačit na sklo tak, abyste popřípadě vytlačily bubliny. Pokud nějaké zůstanou, nevadí, časem samy zmizí. Nakonec stačí sloupnout fólii s označením 2 a telefon vyndat z plastového výlisku. Dáte to na první dobrou a během chvilky.

Počítá se i se čtečkou otisků prstů 

Sklo PanzerGlass Galaxy S23 spadá do kategorie Diamond Strenght, což znamená, že je třikrát tvrzené a ochrání telefon i při pádech až z 2,5 metrů nebo snese zátěž 20 kg na svých okrajích. Zároveň plně podporuje čtečku otisků prstů v displeji. Disponuje celoplošným lepením, které zajišťuje 100% funkčnost i kompatibilitu bez viditelného „silikonového puntíku“ v displeji, jako je tomu u Galaxy S23 Ultra. Po následovném skenu prstu se otisk korektně rozpoznal cca 9 z 10 pokusů.

Sklo také nijak nevadí v případě použití krytů, a to nejen výrobce PanzerGlass, ale ani jakýmkoli jiným. Jednoduše se dá říci, že těžko seženete něco lepšího, a to i s ohledem na historii značky PanzerGlass. Za cenu cca 900 Kč tedy kupujete skutečnou kvalitu, která zajistí naprostou bezpečnost vašeho displeje bez snížení komfortu používání zařízení.

Sklo PanzerGlass Samsung Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.