Zavřít reklamu

Mohlo by se zdát, že Samsung Galaxy Watch5 jsou relativně čerstvým produktem. Jihokorejský gigant ale rozhodně nezahálí, a podle dostupných zpráv je zhruba v polovině cesty k vydání další generace svých chytrých hodinek. Je tedy pochopitelné, že se v této souvislosti objevuje celá řada více či méně uvěřitelných spekulací. Kterých funkcí bychom se s největší pravděpodobností mohli dočkat u Galaxy Watch6?

Lepší výdrž baterie

Hodinky Samsung Galaxy Watch6 by podle dostupných informací mohly nabídnou o něco delší výdrž baterie ve srovnání se svými předchůdci. Spekuluje se o tom, že 40mm varianta hodinek by měla být vybavena baterií s kapacitou 300mAh, zatímco 44mm varianta by mohla nabídnout baterii s kapacitou 425mAh.

Otočná luneta

Mezi praktické novinky, které by mohly Samsung Galaxy Watch 6 s velkou pravděpodobností nabídnout, patří fyzická otočná luneta. Tomuto scénáři nahrávají i nedávné úniky informací. Společnost Samsung nicméně pravděpodobně v tomto směru udělá rozdíl mezi jednotlivými modely, a otočnou fyzickou lunetou by měla být vybavena pouze varianta Pro. Více informací se dočtete v jednom z našich minulých článků níže.

Zdravotní a fitness funkce

Co se týče senzorů pro monitoring zdravotních a fitness funkcí, měly by Samsung Galaxy Watch 6 být vybavené akcelerometrem, barometrem, gyroskopem, geomagnetickým senzorem a BioActive senzorem, spekuluje se také o teplotním senzoru. Stejně tak by měly nabídnout  pokročilé sledování fitness aktivit, vestavěnou GPS, a v souvislosti s Galaxy Watch6 Pro se mluví i o nových navigačních funkcích.

Dva modely, více velikostí

Ve spojitosti s připravovanými Samsung Galaxy Watch 6 se zpočátku spekulovalo o více verzích. Podle nejnovějších zpráv se ale Samsung bude držet při zemi, a s největší pravděpodobností představí základní a Pro verzi ve více velikostech. Kruhový tvar displeje by měl zůstat zachován, stejně jako možnost měnit řemínky. Minimálně jeden z modelů by měl být vybaven vylepšeným microLED displejem.

Cena

Je naprosto pochopitelné, že se uživatelé zajímají také o cenu budoucích Samsung Galaxy Watch6. Předchozí generace byla k dispozici za cenu 279 dolarů u základního modelu a 449 dolarů u verze Pro. V této věci se dostupné zprávy spíše rozcházejí – zatímco některé zdroje hovoří o zachování  stejné nebo přibližně stejné ceny, jiné zejména v souvislosti s vylepšenou baterií, funkcemi a microLED displejem hovoří o výraznějším navýšení.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.