Zavřít reklamu

Řada Galaxy S23 má bez nadsázky dokonalý hardware fotoaparátu a jeho výkon v každodenním životě odpovídá tomu, co Samsung tvrdí. Model S23 Ultra s 200MPx fotoaparátem vám poskytne ty nejdetailnější snímky, jaké můžete mobilním telefonem pořídit. Třešničkou na dortu pro majitele Galaxy S23 je nejnovější únik od legendárního leakera Ice universe, podle nějž korejský gigant pro řadu chystá velkou aktualizaci zaměřenou na optimalizaci fotoaparátu.

Někteří majitelé modelů Galaxy S23 a S23+ si v poslední době stěžují na to, že jejich fotoaparát produkuje rozmazané snímky. A podle nejnovějších zpráv to vypadá, že ušetřen není ani model S23 Ultra. U něj je to dosti překvapivé, protože jeho 200MPx hlavní fotoaparát produkuje pomocí techniky slučování pixelů snímky v rozlišení 12 MPx, následkem čehož by měly mít méně šumu a být ostřejší.

Spekuluje se, že update kromě vylepšení kvality fotek sníží zpoždění závěrky, kterýžto problém se vyskytuje i u mnoha jiných telefonů Galaxy. Podle legendárního únikáře chystaná aktualizace také vylepší noční režim. Samsung totiž někteří uživatelé Galaxy S23, přesněji řečeno nejvyššího modelu, viní z toho, že snímky pořízené v noci až příliš upravuje a přeostřuje. Update má vyjít ještě tento měsíc.

Dnes nejčtenější

.