Zavřít reklamu

Jak jistě víte, v rámci nové vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 dostal vylepšení zadního fotoaparátu pouze model S23 Ultra. Modely S23 a S23+ mají stejnou fotosestavu jako jejich lonští předchůdci, tentokrát se však zdá, že jejich hlavní fotoaparát má problém s rozmazanými snímky.

Vypadá to, že 50MPx zadní fotoaparát Galaxy S23 a S23+ má problém s udržením zaostření celé scény. Někteří uživatelé hlásí, že zatímco střed scény je zaostřený, jak byste očekávali, po stranách a na okrajích jsou fotky rozmazané. Nepříjemný problém se podle všeho týká kusů S23 a S23+ vyrobených ve Vietnamu a stěžují si na něj němečtí uživatelé (konkrétně na webu Android-Hilfe.de).

Země původu a výroby kvalitu fotoaparátu obvykle neovlivňuje, takže je dost dobře možné, že jde o problém, který se týká pouze některých kusů S23 a S23+ a jiných ne. Ve skutečnosti se tato nepříjemnost podle některých uživatelů objevila již u řady Galaxy S22, ale v té době nebyla hlášena. Zdá se, že jediným způsobem, jak jej vyřešit, je poslat telefon na opravu.

Model S23 Ultra tento problém podle všeho nepostihuje. Je to nepochybně proto, že má jinou fotosestavu (v čele s 200MPx hlavním fotoaparátem). Samsung se k věci zatím nevyjádřil.

Dnes nejčtenější

.