Zavřít reklamu

Samsung vydal nové aktualizace pro aplikace Kalendář, Reminder a SmartThings. Nové verze prvních dvou zmíněných přinášejí na telefony a tablety Galaxy nové funkce pro zlepšení celkového uživatelského zážitku a posledně zmíněná dostala novou sekci, která lépe představuje nové funkce, jež „appka“ obdržela.

Aplikace Kalendář, která byla aktualizována na verzi 12.4.01.0, nyní umožňuje zapnout nebo vypnout doporučení z nabídky Labs. Kromě toho může zobrazovat nálepky na widgetu odpočítávání na domovské obrazovce. Aplikace Reminder, která byla aktualizována na verzi 12.4.03.8, přináší do nabídky More Options (Další možnosti) tlačítko Edit Category (Upravit kategorii). Uživatelé mohou také pomocí tlačítka View Details (Zobrazit podrobnosti) zkontrolovat notifikace samostatně na zamykací obrazovce, když jsou podrobnosti o notifikacích nastaveny tak, aby byly skryté.

Obě aplikace lze aktualizovat v obchodě Galaxy na telefonech a tabletech Galaxy. Pokud je chcete aktualizovat, otevřete na svém zařízení Galaxy obchod Galaxy Store, přejděte do Menu→Aktualizace a klepněte na tlačítko Aktual. Vše.

Co se týče aplikace SmartThings, její nejnovější verze (1.7.98.21) je nyní dostupná v obchodě Google Play, takže si ji může stáhnout a nainstalovat každý uživatel androidového smartphonu či tabletu. Přináší novou sekci Explore (Prozkoumat), která uživatelům pomůže vytěžit z ní maximimum tím, že představí všechny její nové funkce. Sekce se nachází v Menu.

Samsung aplikaci SmartThings pro Android, iOS a Tizen OS (pro televizory) aktualizuje s „železnou pravidelností“. SmartThings patří mezi největší světové platformy pro chytrou domácnost a korejský obr do ní v průběhu let přidal integraci hlasové asistentky Alexy, aplikace Android Auto, platformy Google Home a nejnověji standardu Matter.

Dnes nejčtenější

.