Zavřít reklamu

Spolu s uvedením řady Galaxy S23 představil pro ni Samsung i množství ochranných krytů a pouzder. Jedním z nich je také základní silikonový kryt, který jsme mohli otestovat spolu s nejmenším zástupcem řady, tedy modelem Galaxy S23. 

Kryt Samsung je dostupný v několika barevných provedeních, tedy khaki, oranžové, navy, fialové a bavlnové, kdy v té poslední zmíněné dorazil i nám. A protože kryty pochází přímo od výrobce, nemusíte se bát, že by jakýmkoliv způsobem blokovaly přístup k jednotlivým ovládacím prvkům či výhledu čočkám fotoaparátu. U nich nenabízí výřez pro celý prostor (jako třeba řešení společnosti PanzerGlass), ale jen pro jednotlivé objektivy a blesk, což je rozhodně fajn. Napomáhá to nejen ochraně, ale také se zde tím pádem drží méně nečistot.

Jsou zde prostupy na mikrofony, na reproduktory a dostatečný prostor kolem USB-C konektoru. Pokud byste chtěli vyjmou SIM, musíte kryt sundat. Tlačítka mají naopak výstupy, které zabezpečí lepší manipulaci s nimi. Díky použití kvalitního a jemného silikonu je kryt příjemný na dotek, a zároveň podtrhuje samotný design telefonu.

Kryt přesně obepne jeho tělo a chrání jej nejen proti různým oděrkám ale samozřejmě i při pádu. Vnitřní část je navíc z mikrovlákna, takže telefon je v krytu doslova jako v bavlnce (a to i když máte jinou než bavlnovou barvu). Kdyby vás však zajímala její náchylnost na špínu, tak je minimální. I po 14 dnech testování vypadá svěže.

Stejně důležité, jako ochrana vašeho telefonu, jsou i péče a starost o naši planetu. Za tímto účelem společnost Samsung při výrobě originálního příslušenství pro telefony řady Galaxy S23 použila recyklované plasty a další materiály, včetně těch vylovených z oceánů. Výsledkem je mnohem nižší zátěž na životní prostředí, což potvrzuje i obdržená mezinárodní certifikace od společnosti UL.

Silicon Case Samsungu tedy vypadá velice exkluzivně, skvěle se drží, protože v ruce neklouže, zařízení s ním ani nijak nenabyde. Vzhledem k tomu, že se jedná o originální příslušenství, musíte také počítat s vyšší cenou. Ta je 990 Kč. Za své peníze ale dostanete skutečně prémiové řešení, které si jednoduše zamilujete.  

Kryt Samsung Silikonový zadní Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.