Zavřít reklamu

Samsung pro aplikaci Samsung Health vydal novou aktualizaci, která ji povyšuje na verzi 6.23.3.003. Update přináší plnou podporu nadstavby One UI 5.1 a integraci algoritmu Natural Cycle, kterou korejský obr oznámil minulý měsíc.

Protokol změn pro Samsung Health ve verzi 6.23.3.00 odhaluje, že díky podpoře nadstavby One UI 5.1 je nyní funkce sdílení stravy a složení těla lepší. Jak konkrétně, však protokol neuvádí. Aktualizace dále přidává na domovskou obrazovku spánkový widget a funkce Measure (měření) se vztahuje na složení těla, tepovou frekvenci apod.

Další velkou změnou, kterou nový update přináší, je to, že sekce Women’s health (zdraví žen) byla změněna na Cycles tracking (sledování cyklů). Samsung v polovině února oznámil integraci algoritmu Natural Cycle a nyní je to poprvé, co přichází na chytré hodinky.

Funkce sledování menstruačních cyklů pomocí zmíněného algoritmu byla schválena korejskou vládní agenturou Ministry of Food and Drug Safety of the Republic of Korea a je registrována u amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv. Je nicméně exkluzivní pouze pro řadu Galaxy Watch5. Novou verzi aplikace Samsung Health si můžete stáhnout zde.

Chytré hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.