Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 27. února do 3. března obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy Tab S7 FE.

Na předloňský tablet Galaxy Tab S7 FE začal Samsung vydávat únorový bezpečnostní patch. Je to patrně jedno z posledních, ne-li úplně poslední zařízení Galaxy, které bezpečnostní záplatu za minulý měsíc dostává. Aktualizace s patchem nese firmwarovou verzi T733XXU2CWB1 a má velikost 263 MB. Kromě zvýšené bezpečnosti update přináší nové verze aplikací jako Samsung Internet, Galaxy Store, SmartThings, Samsung Members, Samsung Kids, Global Goals, Samsung Flow nebo Záznamník. Tablet by měl také brzy dostat aktualizaci s nadstavbou One UI 5.1.

Únorový bezpečnostní patch jinak opravuje přes 50 vulnerabilit, z čehož 48 opravil Google a šest Samsung. Dvě ze zranitelností opravené korejským obrem byly označeny jako vysoce nebezpečné, zatímco čtyři jako středně nebezpečné. Samsung opravil například exploity související se službou WindowManagerService, které umožňovaly útočníkům típnout screenshot, zranitelnost nalezenou ve funkci UwbDataTxStatusEvent umožňující útočníkům spouštět určité aktivity nebo chybu v zabezpečení v aplikaci Secure Folder, která umožňovala neoprávněným osobám fyzický přístup k telefonu za účelem zachycení náhledu aplikace. Co nevidět by měl korejský obr začít vydávat březnovou bezpečnostní záplatu.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.