Zavřít reklamu

Samsung oznámil, že prostřednictvím aplikace Samsung Global Goals vybral již více než 10 milionů dolarů (necelých 300 milionů Kč) pro svůj program Global Goals (nebo Sustainable Development Goals). Global Goals je iniciativou OSN, s níž organizace přišla v roce 2015. Podporuje ji 193 zemí a do roku 2030 má vyřešit sedmnáct globálních otázek, včetně chudoby, zdravotnictví, vzdělání, společenské nerovnosti nebo klimatických změn.

Aby Samsung s dosažením této vize pomohl, spojil se s Rozvojovým programem OSN a v roce 2019 spustil androidovou aplikaci Samsung Global Goals, která uživatelům umožňuje darovat peníze na kteroukoli ze sedmnácti globálních otázek, jež má iniciativa Global Goals vyřešit. Pomocí platebních metod v aplikaci je možné přispět na podporu kteréhokoli globálního cíle již jedním dolarem.

Aplikace Samsung Global Goals je v současné době nainstalovaná na téměř 300 milionech zařízení Galaxy po celém světě, především na smartphonech, tabletech a chytrých hodinkách. Prostřednictvím ní Samsung informuje uživatele o globálních cílech a zároveň jim umožňuje kráčet drobnými praktickými krůčky k velkým změnám. V aplikaci mohou uživatelé přispívat přímo nebo pomocí reklamy, ať už na tapetách, nebo přímo v prostředí aplikace. Samsung navíc všechny finance vydělané reklamou dorovnává ve stejné výši z vlastních zdrojů. Další informace a instrukce, jak se připojit k dárcům, najdete na této stránce. Aplikaci si pak můžete stáhnout zde.

Dnes nejčtenější

.