Zavřít reklamu

Na sociální síti Reddit a stránkách podpory Googlu se v posledních dnech začaly objevovat stížnosti majitelů telefonů řady Galaxy S23, že si dobře nerozumějí s globálně populární navigační aplikací Android Auto. Konkrétně si uživatelé stěžují na problémy s bezdrátovou synchronizací s vozidly, automatické selhávání párování přes Bluetooth po deaktivaci vozidla nebo chybějící oprávnění, která telefonům brání se správně připojit.

Pokud vám jsou zmíněné problémy povědomé, nemýlíte se. Podobnými potížemi trpěla i loňská vlajková řada Galaxy S22. Aktualizaci s příslušnými opravami začal Google vydávat až v květnu (řada byla uvedena do prodeje koncem února), přičemž její rozšíření na všechna dotčená zařízení trvalo tři měsíce. Vzhledem k tomu, že pro Google nejsou tyto problémy nové, je pravděpodobné, že příslušnou aktualizaci vydá dříve než za tři měsíce a že její rozšíření (snad) nepotrvá další čtvrt roku. Co tyto problémy způsobuje, však stále není jasné.

Máte doma ještě „teplý“ Galaxy S23, Galaxy S23+ nebo Galaxy S23 Ultra a používáte na něm Android Auto? Pokud ano, dejte nám v komentářích vědět, jestli máte s aplikací výše uvedené či jiné potíže.

Související články

Dnes nejčtenější

.